تبلیغات
معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات
معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات

پس از معرفی نرم افزار نویسا با قیمتی نجومی! که هر کسی قادر به خرید آن نیست،امروز نرم افزاری را به شما معرفی می کنم که اگرچه مانند نویسا دارای قابلیت گفتاری نمی باشد،اما کار شما در هنگام تایپ را تا حد زیادی آسان می کند.این نرم افزار هم در شرکت عصر گویش طراحی شده است و طرز کار آن در ادامه ی مطلب آورده شده است.
شركت عصرگویش به طور تخصصی فعالیت خود را از سال 1382 در زمینه پردازش و تشخیص گفتار شروع کرده است. سابقه و تجربه تخصصی شركت به تحقیقات چندین ساله متخصصان این زمینه از دانشگاه صنعتی شریف برمی‌گردد كه قبل از تاسیس رسمی شرکت كارهای تحقیقی را به منظور توسعه تعدادی از سیستم‌ها و موتورهای نرم‌افزاری شروع كرده‌اند.

نویسیار اولین نمونه تایپ هوشمند در زبان فارسی است که با هدف افزایش سرعت تایپ فارسی توسعه داده شده است. این نرم‌افزار بدینگونه عمل می‌کند که در حین تایپ با نرم افزارهایی مانند M.S. Word ، در حافظه مقیم شده و بازدن حروف اولیه هر کلمه یا عبارت، کل آن کلمه یا عبارات بصورت هوشمند حدس زده می‌شود و لیستی از انتخاب‌های ممکن را در اختیار کاربر قرار می‌دهد که بتواند به راحتی کلمه یا عبارت مورد نظر خود را انتخاب نماید. هنر کار این نرم‌افزار در پیش بینی صحیح کلمات می‌باشد که این کار به کمک استفاده از حجم بسیار وسیعی از اطلاعات ساختاری و آماری مربوط به زبان فارسی انجام می شود، بدینصورت که در حین تایپ کلمه یا کلماتی در لیست انتخابی کاربر قرار می گیرند که با توجه به کلمات قبلی محتمل‌ترین کلمات در آن جمله باشند. به عبارتی دیگر، این نرم افزار برای پیش‌بینی کلمات در حین تایپ، کلمات قبلی را برداشته و با استفاده از آنها و به کمک اطلاعات گرامری و معنایی زبان فارسی کلماتی را پیشنهاد می‌کند که در آن متن مناسب باشند. به عنوان مثال زمانی که بعد از کلماتی مانند "بازیکنان تیم" حرف "م" زده شود در این نرم افزار انتخاب‌های "ملی، منتخب، ما و ..." آورده می‌شود اما اگر همین حرف‌ را بعد از کلمه "کشورهای" زده شود، لیست انتخابی کلماتی مانند "منطقه، مختلف، مستقل و ..." را پیشنهاد می‌نماید. نرم افزار نویسیار برای محیط‌های آفیس (نرم افزارهایی مانند M.S. Word و M.S. Outlook) و Notepad که رایج‌ترین ویرایشگرهای متنی برای تایپ متون و نامه‌ها هستند، بهینه شده است. کار با این نرم افزار علاوه بر تسریع و تسهیل تایپ مانع برخی از اشتباهات تایپی و غلط‌های املایی نیز خواهد شد و به طبع صرفه‌جویی قابل توجهی را در زمان و هزینه کاربران به دنبال خواهد داشت. این نرم افزار سرعت تایپ را تا 10 برابر افزایش می‌دهد. قابلیت‌های این نرم افزار در بخش مشخصه‌ها آورده شده است.

این نرم افزار در دو نسخه آماده شده است که قیمت‌های آنها در جداول زیر آورده شده است.


تعرفه قیمت برای نرم افزار نویسیار (تایپ هوشمند) نسخه 1.2.2 شامل 20 هزار کلمه

تعداد میزان تخفیف قیمت نهایی
1 یا 2

-

3500 تومان

3 تا 5

10%

3150 تومان

6 تا 10

20%

2800 تومان

11 تا 25

30%

2450 تومان

26 تا 50

40%

2100 تومان

بالای 50

50%

1750 تومان


توضیحات : تمامی موارد بالا برای حق نصب تا سه نسخه از نرم‌افزار روی سیستم‌های مختلف بوده و برای خرید نقدی می‌باشد. هزینه ارسال برای تعداد بیش از یک بسته رایگان است.


تعرفه قیمت برای نسخه ویژه نرم افزار نویسیار (تایپ هوشمند) نسخه 1.5.0 شامل 50 هزار کلمه و قابلیت‌های اضافی (برای سازمان‌ها و شرکت‌ها)

تعداد میزان تخفیف قیمت نهایی
20

-

600 هزار تومان

50

20%

1200 هزار تومان

125

36%

2400 هزار تومان

300

46%

4800 هزار تومان


توضیحات : تمامی موارد بالا شامل هزینه نصب رایگان و یک سال گارانتی می‌باشد.
طبقه بندی: معرفی نرم افزار،
برچسب ها: نویسیار، یار شما در تایپ، تایپ هوشمند در زبان فارسی، پیش‌بینی کلمات در حین تایپ، قیمت برای نرم افزار نویسیار، تایپ هوشمند، شركت عصرگویش،
ارسال در تاریخ دوشنبه 12 مرداد 1388 توسط نویسنده وبلاگ
قالب وبلاگ